Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Save
it: Salva

en: Width
it: Larghezza

en: Height
it: Altezza

en: Maximum length
it: Lunghezza massima

en: About
it: Informazioni

en: The maximum length of the field in characters.
it: Numero massimo di caratteri del campo.

en: %name: may not be longer than @max characters.
it: %name: non può essere più lungo di @max caratteri.
