Wistia Integration (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Maximum length
ro: Lungime maximă

en: About
ro: Despre

en: The maximum length of the field in characters.
ro: Lungimea maximă a câmpului în caractere.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ro: %name: nu poate fi mai lung de @max caractere.
