Wistia Integration (8.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Save
ru: Сохранить

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Maximum length
ru: Максимальная длина

en: About
ru: Информация

en: The maximum length of the field in characters.
ru: Максимальная длина поля в символах.

en: %name: may not be longer than @max characters.
ru: %name: не может превышать @max символов.
