will-nice sponsor (1.0.0) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: On
el: Ανοικτό

en: Download
el: Λήψη

en: Off
el: Κλειστό

en: Promoted to front page
el: Προβιβασμένο στην πρώτη σελίδα

en: Message:
el: Μήνυμα:

en: Query
el: Ερώτημα

en: Total:
el: Σύνολο:

en: Interval
el: Περίοδος

en: Error message
el: Μήνυμα σφάλματος

en: User id
el: Id χρήστη

en: Status message
el: Μήνυμα κατάστασης
