will-nice sponsor (1.0.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: On
eo: Ŝaltita

en: Download
eo: Elŝutu

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo

en: Message:
eo: Mesaĝo:
