will-nice sponsor (1.2.0) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: On
fi: Käytössä

en: Download
fi: Lataa

en: Off
fi: Pois päältä

en: Promoted to front page
fi: Näytetään etusivulla

en: Message:
fi: Viesti:

en: Query
fi: Kysely

en: Total:
fi: Yhteensä:

en: Interval
fi: Vaihteluväli

en: Please wait...
fi: Odota hetki...

en: Error message
fi: Virheviesti

en: Payment failed
fi: Maksu epäonnistui

en: Order number:
fi: Tilausnumero:

en: Status message
fi: Tilanneviesti

en: Reply to
fi: Vastaa
