will-nice sponsor (1.2.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Download
is: Hala niður

en: Off
is: Af

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: Message:
is: Skilaboð:

en: Total:
is: Samtals:

en: Please wait...
is: Vinsamlegast bíðið...
