will-nice sponsor (1.2.0) - en to it translation catalogue (15 entries)

en: On
it: Acceso

en: Download
it: Scarica

en: Off
it: Spento

en: Promoted to front page
it: Promosso alla prima pagina

en: Message:
it: Messaggio:

en: Refund
it: Rimborso

en: Total:
it: Totale:

en: Interval
it: Intervallo

en: Please wait...
it: Attendere prego...

en: Choose
it: Scegli

en: Error message
it: Messaggio di errore

en: Reason for refund
it: Motivo del rimborso

en: Order number:
it: Numero ordine:

en: Status message
it: Messaggio di stato

en: Reply to
it: Rispondi a
