will-nice sponsor (1.2.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: On
ka: ჩართვა

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: Off
ka: გამორთვა

en: Message:
ka: შეტყობინება:

en: Please wait...
ka: გთხოვთ დაიცადოთ...
