will-nice sponsor (1.2.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Download
sl: Prenesi

en: Promoted to front page
sl: Prikaži na prvi strani

en: Message:
sl: Sporočilo:

en: Please wait...
sl: Prosimo počakajte...

en: Error message
sl: Sporočilo o napaki
