Wodby (2.0.0) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Next
hi: अगला

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Warning
hi: चेतावनी

en: About
hi: के बारे में

en: - Select -
hi: - चुनें -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hi: %error_operation को @arguments तर्कों के साथ संसाधित करते समय त्रुटि हुई है।
