Wodby (2.0.0) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Next
id: Selanjutnya

en: Cancel
id: Batal

en: Warning
id: Peringatan

en: About
id: Tentang

en: - Select -
id: - Pilih -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
id: Terjadi kesalahan saat memproses %error_operation dengan argumen: @arguments
