Wodby (2.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Next
oc: Seguent

en: Cancel
oc: Anullar

en: Warning
oc: Avertiment

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
