Wodby (2.0.0) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Next
uk: Наступний

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Warning
uk: Попередження

en: Environment
uk: Середовище

en: Application
uk: Програма

en: About
uk: Про модуль

en: - Select -
uk: - Виберіть -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
uk: Помилка під час виконання операції %error_operation з аргументами: @arguments
