Wodby (2.0.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: Next
vi: Tiếp

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: Warning
vi: Cảnh báo

en: Environment
vi: Môi trường

en: Application
vi: Ứng dụng

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -
