Wodby (2.0.2) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Next
fi: Seuraava

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Warning
fi: Varoitus

en: Application
fi: Sovellus

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -
