Wodby (2.0.2) - en to my translation catalogue (5 entries)

en: Next
my: နောက်တစ်ခု

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: About
my: အကြောင်း

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -
