Wodby (2.0.2) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Next
sk: Ďalej

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Warning
sk: Varovanie

en: Environment
sk: Prostredie

en: About
sk: Informácie o

en: - Select -
sk: - Zvoľte -
