Wodby (2.0.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Next
th: ถัดไป

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: Warning
th: การเตือน

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: - Select -
th: - เลือกรายการ -
