Wodby (2.0.3) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Next
kn: ಮುಂದಕ್ಕೆ

en: Cancel
kn: ರದ್ದುಗೊಳಿಸು

en: Warning
kn: ಎಚ್ಚರಿಕೆ

en: Environment
kn: ವಾತಾವರಣ

en: Application
kn: ಅನ್ವಯ

en: About
kn: ಕುರಿತು
