Wodby (2.0.3) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Next
ps: بل

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Warning
ps: خبرتيا

en: About
ps: په اړه

en: - Select -
ps: - غوره -
