Wodby (2.0.3) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Next
ru: Вперёд

en: Cancel
ru: Отмена

en: Warning
ru: Предупреждение

en: Environment
ru: Окружение

en: Application
ru: Приложение

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ru: Произошла ошибка во время обработки %error_operation с аргументами: @arguments
