Wodby (2.0.3) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Next
sv: Nästa

en: Cancel
sv: Avbryt

en: Warning
sv: Varning

en: Environment
sv: Miljö

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
sv: Ett fel uppstod när %error_operation utfördes med argumenten: @arguments
