Wodby (2.0.4) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Next
lt: Kitas

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Warning
lt: Įspėjimas

en: About
lt: Apie

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
