Wodby (2.0.4) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: Next
nl: Volgende

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Environment
nl: Omgeving

en: Application
nl: Sollicitatie

en: About
nl: Over

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwerken van %error_operation met argumenten: @arguments
