Wodby (2.0.5) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Next
hr: Sljedeći

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Warning
hr: Upozorenje

en: About
hr: Opis

en: - Select -
hr: - Odaberi -
