Wodby (2.0.5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Next
hu: Következő

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Warning
hu: Figyelmeztetés

en: Environment
hu: Környezet

en: About
hu: Leírás

en: - Select -
hu: - Választás -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
hu: Hiba történt %error_operation feldolgozása közben a következő argumentumokkal: @arguments
