Wodby (2.0.5) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Next
ro: Următor

en: Cancel
ro: Anulare

en: Warning
ro: Avertizare

en: About
ro: Despre

en: - Select -
ro: -Selectați-
