Wodby (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Next
ca: Següent

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Warning
ca: Avís

en: Environment
ca: Entorn

en: Application
ca: Aplicació

en: About
ca: Detalls

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ca: Hi ha hagut un error mentre es processava %error_operation amb els arguments: @arguments
