Wodby (8.x-1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Next
ta: அடுத்து

en: Cancel
ta: விலகு

en: Warning
ta: எச்சரிக்கை

en: About
ta: பற்றி

en: - Select -
ta: - தேர்ந்தெடு -
