Wodby (8.x-1.2) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Next
te: తరువాత

en: Cancel
te: రద్దు చెయ్యు

en: Warning
te: హెచ్చరిక

en: About
te: గురించి

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
