Wodby (8.x-1.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Next
ar: التالي

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Warning
ar: تحذير

en: About
ar: حول

en: - Select -
ar: - اختر -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
ar: حدث خطأ اثناء معالجة  %error_operation في وسائط : @arguments
