Wodby (8.x-1.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Next
eu: Hurrengoa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Warning
eu: Kontuz

en: About
eu: (r)i buruz

en: - Select -
eu: - Aukeratu -
