Wodby (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Next
pl: Dalej

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Application
pl: Aplikacja

en: About
pl: O stronie

en: - Select -
pl: - Wybierz -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pl: Wystąpił błąd w trakcie przetwarzania %error_operation z argumentami: @arguments
