Wodby (8.x-1.3) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Next
tr: Sonraki

en: Cancel
tr: İptal

en: Warning
tr: Uyarı

en: About
tr: Hakkında

en: - Select -
tr: - Seçin -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
tr: %error_operation argümanları şu argümanlarla işlenirken bir hata oluştu: @arguments
