Wodby (8.x-1.5) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Next
fr: Suivant

en: Cancel
fr: Annuler

en: Warning
fr: Avertissement

en: Environment
fr: Environnement

en: About
fr: À propos

en: - Select -
fr: - Sélectionner -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
fr: Une erreur est survenue lors du traitement de %error_operation avec les arguments : @arguments
