Wodby (8.x-1.6) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Next
da: Næste

en: Cancel
da: Annullér

en: Warning
da: Advarsel

en: About
da: Om

en: - Select -
da: - Vælg -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
da: Der opstod en fejl ved behandling af %error_operation med argumenterne: @arguments
