Wodby (8.x-1.6) - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Next
fa: بعدی

en: Cancel
fa: لغو

en: Warning
fa: هشدار

en: About
fa: درباره

en: - Select -
fa: - انتخاب -
