Wodby (8.x-1.6) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Next
jv: Sakterusé

en: Cancel
jv: Batal

en: Warning
jv: Weling

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
