Wodby (8.x-1.6) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Next
lv: Tālāk

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: About
lv: Par

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -
