Wodby (8.x-1.7) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Next
az: İrəli

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Warning
az: Xəbərdarlıq

en: About
az: Haqqında

en: - Select -
az: - Seçin -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
az: Arqumentlərlə %error_operation emal edilərkən xəta baş verdi: @arguments
