Wodby (8.x-1.7) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Next
gl: Seguinte

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Warning
gl: Alerta

en: About
gl: Información

en: - Select -
gl: - Seleccione -
