Wodby (8.x-1.7) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Next
ku: دواتر

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Warning
ku: ئاگاداری

en: About
ku: دەربارە

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
