Wodby (8.x-1.3) - en to pt translation catalogue (15 entries)

en: Next
pt: Seguinte

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Warning
pt: Aviso

en: Environment
pt: Ambiente

en: Application
pt: Pedido

en: About
pt: Sobre

en: - Select -
pt: - Selecionar -

en: An error occurred while processing %error_operation with arguments: @arguments
pt: Ocorreu um erro enquanto se processava %error_operation com os argumentos: @arguments

en: Start synchronization
pt: Iniciar a sincronização

en: Start deployment
pt: Iniciar implantação

en: Please select a source instance.
pt: Selecione uma instância de origem.

en: Please select a destination instance.
pt: Selecione uma instância de destino.

en: I understand the consequences of this action.
pt: Eu entendo as consequências desta ação.

en: Please confirm that you understand the consequences of this action.
pt: Confirme que compreende as consequências desta ação.

en: Valid hostnames
pt: Nomes de host válidos
