WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Enable
ar: تفعيل

en: Disable
ar: تعطيل

en: Active
ar: نشط

en: Values
ar: قيم

en: Machine name
ar: الاسم الآلي
