WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Value
be: Значэнне

en: Enable
be: Уключыць

en: Disable
be: Выключыць

en: Active
be: Актыўна

en: Machine name
be: Машынная назва
