WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Value
cs: Hodnota

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Active
cs: Aktivní

en: Values
cs: Hodnoty

en: Machine name
cs: Strojový název
