WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Value
da: Værdi

en: Enable
da: Aktivér

en: Disable
da: Deaktivér

en: Active
da: Aktiv

en: Values
da: Værdier

en: Machine name
da: Internt navn
