WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Value
fi: Arvo

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Active
fi: Voimassa

en: Values
fi: Arvot

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi
