WordBank token (1.0.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Active
gu: સક્રિય

en: Values
gu: મૂલ્યો
